Barion Pixel

Halat.hu Szüret kupa I. forduló

Szeptember 17-én rendeztük a Moby nevelőtaván a Halat.hu Szüret Kupa sorozat első fordulóját, és a kis versenytavon pedig az Úszós Kupa harmadik versenyét.

Ezúttal nehezen lehet megvádolni az időjárást azzal, hogy inkább kirándulásra, strandolásra csábított volna, viszont horgászatra is épphogy csak alkalmas volt...Sokkal inkább maradt volna otthon mindenki valószínűleg, csakhát a verseny az verseny...Mondjuk nem esett végig, mert közben volt egy óra szünet, és további jó hír volt hogy mire végetért a mérlegelés, és mindenki összepakolta a ronggyá ázott cumóit, már el is állt az égi áldás. A Szüret 1-re végül 52 elszánt horgász jelent meg, az Úszós kupára pedig 10 fő. Ezúttal 27 sporttárs gondolta úgy, hogy mindenféle jelzés nélkül nem jön el! Ekkora lemorzsolódásra nem lehet számítani előre, ez bőven túlmutat az "üzlei kockázaton" sajnos.

Néhány életkép abból a rövid idősávból mikor éppen nem esett:

S eközben az úszós versenyen:

Érdekes volt, hogy általánosan nem evett a hal sehol, kivéve egy-egy helyet a tavakon. Már a végső mérlegelés előtt tudni lehetett, hogy ezúttal semmilyen rekorddöntögetés nem lesz a fogott súlyok tekintetében, és ez a tartószákok kivétele után bizonyosságot is nyert sajnos. Plusz információ, hogy az eddig évekig favoritnak tartott szélső helyek szinte betliztek az utóbbi versenyeken, és most is...

Az öt óra versenyidő letelte után megkezdtük a mérlegelést, és közben pedig folyamatosan az adatok feldolgozását is, így mire az utolsó versenyző is befejzte az ebédet, már on-line olvashatók voltak az eredmények is:

Az aznapi díjazás

Köszönjük hogy eljöttetek, és végigküzdöttétek ezt a kemény napot! Október 8-án találkozunk legközelebb, a nagytavon a Szüret kupa 2. fordulója, a kis versenytavon pedig a Kistavi Páros kupa 4., záró fordulója lesz. Eredményes felkészülést kíván a következő versenyekre a halat.hu csapata!

Írás: Balogh Laci képek: Doki

halat.hu    2017/09/19
Családi verseny Ráckevei Dunaági Horgász Szövetség Módra

Idén sokkal több versenyre terveztem eljutni mint az előző évben. Voltak köztük régi kedvelt rendezvények is, de volt két rendezvény amire már vágytam korábbi években is, de még nem jutottam el soha.
Vége a préri kupa selejtezőknek

Kialakult a továbbjutók teljes névsora és a nyereménylista is teljes! Aki nyert napijegyet vagy svédasztalos ebédet, az a kupont az étteremben átveheti.