Barion Pixel

Halat.hu Jégolvasztó Moby Kupa 3. és Úszós Kistavi Moby Kupa 2.beszámoló

2017. április 9-én rendeztük a Mobyn a Halat.hu Jégolvasztó sorozatunk 3., befejező fordulóját, és a kis versenytavon a Halat.hu Úszós Kistavi Moby kupa 2. fordulóját.

Már múlt héten is említettem, hogy az időjárásnak köszönjük hogy kegyes volt hozzánk, és szerencsére ezt ismét megköszönhetem. Csodás horgászidő fogadta a reggel megjelent versenyzőket., és ki is tartott a rendezvény végéig. Köszönjük azoknak akik rendben megjelentek, és köszönjük azoknak, aki bár nem tudtak eljönni, de mégis leíratkoztak vagy szóltak előre. Viszont sajnos ismét nagy számú olyan nevező nem jött el aki még a listán volt...
Szokás szerint a versenyek 9-től 14 óráig tartottak, a Jégolvasztó kupa a nagy nevelőn zajlott, itt fenekező és úszós készséget is használhattak az indulók, viszont a kis nevelőn, amint az a verseny nevéből is sejthető, kizárólag úszós felszereléssel lehetett horgászni.

Fabók Sanyi útban a szektor 1. felé az úszóson

Az öt óra versenyidő (különösen a halban gazdag helyeken) nagyon hamar eltelt, a mérlegelés és az ebéd után az eredmények is hamar felkerültek a helyükre, és kiosztottuk a megérdemelt kupákat a gazdáiknak. Az eredmények az alábbi linkekre kattintva teljes részletességgel olvashatók szektor bontásban és abszolútban is:

Az aznapi díjazás

Az Kistavi úszós 2. forduló dobogósai: II. Sallai Gábor I. Polyák Csaba III. Fabók Sándor

A Jégolvasztó sorozatunk három forduló után ezen a napon véget ért, nagyon izgalmas volt, hogy az utolsó pillanatig nyitott volt a végső győztes kiléte, hiszen hét versenyző is szinte egyforma esélyekkel érkezett az utolsó forulóra. Közülük a végső összetett győzelmet Angyal Tibornak sikerült begyűjtenie, második Varga Gergő lett, harmadik helyen pedig, még mindig pontazonossággal, csak kicsit kevesebb súllyal Kovács Laci végzett. Gratulálunk az egyenletes, kiváló teljesítményért!

A Jégolvasztó kupasorozat végeredménye:

A Jégolvasztó 3. dobogósai és a sorozat helyezettek: I. Dálnoki István, III. Hertmann László, a Jégolvasztó sorozat győztese Angyal Tibor és a sorozat 3. helyezettje Kovács László

Köszönjük hogy eljöttetek,eredményes felkészülést kíván a következő versenyekre a halat.hu csapata!

Írta: Balogh Laci

Képek: Doktorits András

halat.hu    2017/04/11
Családi verseny Ráckevei Dunaági Horgász Szövetség Módra

Idén sokkal több versenyre terveztem eljutni mint az előző évben. Voltak köztük régi kedvelt rendezvények is, de volt két rendezvény amire már vágytam korábbi években is, de még nem jutottam el soha.
Vége a préri kupa selejtezőknek

Kialakult a továbbjutók teljes névsora és a nyereménylista is teljes! Aki nyert napijegyet vagy svédasztalos ebédet, az a kupont az étteremben átveheti.